Co navštívit v Praze

Co navštívit v Praze

Pražská historie a kultura

Postaráme se o vás čas v Praze díky široké nabídce aktivit, ze které si určitě vyberete! Co navštívit v Praze? Zajímat vás může samotná Praha – její památky, historie nebo architektura, zábava a kulturní aktivity v podobě koncertů, a v neposlední řadě kvalitní pražské restaurace. To vše vám v tomto příspěvku nabídneme.

Soukromý průvodce Prahou – co navštívit v Praze – historie 

Zájemci nejen o pražskou historii, památky nebo pražské části si tu zajisté vyberou. Nabízíme soukromého průvodce v oblastech:

Obvyklé prohlídky trvají 2,5 h. Pokud si přejete dozvědět se více detailů, je možné objednat si prodlouženou prohlídku Prahy, která bude trvat 5 h. Čeho se průvodce v jednotlivých okruzích dotkne se dozvíte v odkaze u každé výše zmíněné prohlídky.

V případě zájmu o kterýkoliv okruh nás kontaktujte.

Kultura – koncerty

Praha doslova přetéká kulturními akcemi! My vám můžeme nabídnout poslech klasické hudby!

Koncerty klasické hudby se odehrávají buď v kostele sv. Martina ve zdi, nebo v pražském Klementinu.

Koncert v kostele sv. Martina je zaměřen na představení té nejznámější české a světové klasické hudby. Sál je menších rozměrů, proto budou posluchači blíže k účinkujícímu orchestru.

Stejně tak je na tom s rozlohou i sál v Klementinu. Klementinum je významná pražská historická budova, kde kromě koncertního sálu naleznete i studovnu, knihovnu, galerii, kavárnu nebo třeba kongresový sál.

Co navštívit v Praze

Architektura – Co navštívit v Praze – Žižkovská věž

Žižkovská věž je dnes vnímána jako jedena z ikonických pražských staveb. Jsme ochotni zprostředkovat vám zvýhodněný vstup nahoru do věže, abyste se mohli pokochat až sto metrovým výhledem! Věž byla postavena ve stylu high-tech a historické architektury, což jí vysloužilo přezdívku jako druhá nejošklivější stavba světa.

Výhled z ní ale rozhodně stojí za to – Žižkovský vysílač totiž dosahuje do výšky až 216m, tudíž je nejvyšší v ČR.

Zizkov Tower

Nabídka pražských restaurací

Nabídnout vám můžeme řadu restaurací s různým zaměřením s všelijakou atmosférou! Zaměření restaurací jsme rozdělili do kategorií:

  • Neobvyklé restaurace Praha, kde si kromě skvělého jídla užijete třeba plavbu na lodi nebo poznáte staročeskou kulturu
  • Více noblesní restaurace, třeba i s Michelinskou hvězdou si můžete prohlédnout v příspěvku Pražské restaurace

Pražské restaurace

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 − four =