Služby pro klienty

Služby pro klienty – Verner Tour

Služby pro jednotlivce i skupiny, firmy i studenty

Standardně jsou našimi klienty zejména firmy, zájmové skupiny a jednotlivce. Korporátním klientům připravujeme zajištění ubytování, pokud je čeká služební cesta. Ale stejně dobře zorganizujeme firemní kongres, meeting s partnery či reklamní akci. Nabízíme také programy a ubytování pro studenty z Čech i zahraničí. V nabídce pro klienty máme výlety do okolí Prahy a program během pobytu. Pro sportovní asociace nebo i menší kluby zajistíme komunikaci a organizaci nesoutěžní části během lokálních turnajů či mezinárodních akcí. Pro studenty nabízíme univerzitní programy a školní výlety. Zájmovým skupinám připravíme program a rezervace při průběhu akce.  Nabízíme kompletní servis pro hladký průběh pobytu v Praze či kdekoli v České republice a zahraničí.

Slevy ubytování a služeb pro klienty a turisty

Ubytování vybíráme vždy dle požadavků klienta. V nabídce máme širokou síť smluvních hotelů, hostelů a apartmánů. Díky smluvním cenám jsme našim klientům vždy schopni nabídnou levnější alternativu a slevy ubytování a slevy programu. Pracujeme s požadavky klienta s ohledem na „budget“ a vybíráme nejlepší možnou variantu ubytování a programu během pobytu. Ceny porovnáváme s nabídkami přímých prodejců a portálů.

Slevy ubytování, výběr a rezervace ubytování

Mezi naše stálé služby patří incoming a rezervace ubytování.  Nabízíme slevy ubytování v Praze a v celé České republice. Ubytovací služby, rezervace a příprava programu během pobytu. Nabízíme výhodné a levné ubytování pro skupiny Připravíme Vám výběr vhodných variant ubytování. Ke každé skupině přistupujeme individuálně a hledáme nejlepší a nejlevnější variantu.

Služby pro klienty - rezervace ubytování

Služby pro firmy a služební cesty

Nabízíme kompletní servis pro firmy a jejich zaměstnance. Incentivní a firemní turistika s nabídkou řešení – služební cesta nebo firemní akce. Firmám šetříme čas s výběrem a rezervací ubytování. Není důležité, zda hledáme ubytování a program pro dvě či sto osob. Hlavní je pro nás přání klienta.

Kongresy a konference – služby MICE

Zorganizujeme Váš kongres, konferenci či malé setkání – kongres a konference. Zajistíme firemní setkání v příjemném prostředí stejně jako formální jednání či teambuilding. Pro zajištění akce nabízíme kompletní přípravu, ale rádi se postaráme i o dílčí služby. Některé firmy chtějí vypracovat akci podle zadání. Jiné firmy chtějí hlavně snížit cenu některé ze služeb. Rádi pomůžeme akci podstatně zlevnit, ale i využít naše zkušenosti.

Program během pobytu

Aby Váš pobyt byl plný zajímavých zážitků připravíme doplňkový program. Společně vybereme z naší široké nabídky spolehlivých náplní během pobytu. Vždy je důležité společně vše připravit. Pokud známe Vaše zájmy a obecně účel cesty, můžeme Vám udělat základní návrh a společně program ušít Vám na míru! Opět je dobré zopakovat, že vybíráme nejnižší cenu a využíváme agenturní slevy. S námi ušetříte čas a hlavně peníze. Budete mít jistotu vhodného programu a levnější ceny. A hlavně naší práci zcela zdarma. Rádi se postaráme o Váš program a pobyt.

Průvodce – prohlídky s výkladem, doprovod a výlety

Našim hostům k pobytu vždy nabízíme průvodcovské služby. Máme pro Vás zkušené a spolehlivé průvodce s licencí. Naše průvodce pečlivě vybíráme, protože právě průvodce hostům zajistí rychlou orientaci v novém místě a ušetří čas. Chceme, aby Váš čas během pobytu byl efektivně využitý podle Vašich představ. Průvodci mají skvělou znalost místa a vždy hostům rádi dají mnoho obecných a aktuálních tipů. V úvodu pobytu je vhodná komentovaná prohlídka a procházka po městě. Během 3 hodin se dozvíte nejdůležitější fakta z historie. Průvodce Vám sdělí souvislosti, které utváří současnost místa a uslyšíte mnoho zajímavostí. Náš průvodce Vám může pomoci při příjezdu a doprovodit na hotel z letiště či nádraží. Pro výlety a prohlídky je průvodce skvělá volba a pomoc. Zná prostředí a poskytne výklad během cesty. Zároveň dohlíží na časový plán a při vstupech velmi zrychlí celý proces.

Doprava

Transfery a doprava. Zajistíme Vám dopravu v rámci města, meziměstskou či mezistátní. Nejčastěji nabízíme transfery při příjezdu tedy z nádraží nebo letiště. Oblíbené je zvolit si bus na výlet po okolí např. výlety v okolí Prahy. V nabídce máme osobní transfery např. z letiště s řidičem, který hosty vyzvedne v příletové hale, a hlavně skupinové tedy transfer větším či menším autobusem.

Rezervační systém

V současnosti je samozřejmostí možnost rezervace ihned. Zajisté nabízíme možnost přímé rezervace zejm. v Praze. Rezervace ubytování v Praze Hlavně pokud se jedná o dílčí služby nebo host přesně ví, co chce a objednává. Na druhé straně pokud hotel či program klient nezná, je vždy lepší vše společně připravit a domluvit. Velmi často se program nebo ubytování velmi liší od původní volby, protože společně nalezneme mnohem výhodnější variantu.