Ubytování Praha – vhodný výběr a rezervace ubytování se slevou

Rezervace ubytování v Praze

Ubytování Praha – výběr a rezervace ubytování Praha patří mezi nejčastěji vyhledávané služby. Našim hostům v Praze pomůžeme nabídnout vhodné ubytování dle účelu cesty. K dispozici máme širokou nabídku smluvních kapacit. Pomůžeme Vám vybrat ideální hotel, penzion, botel nebo apartmán v 1*-5* kategorii. Garantujeme nízké ceny a slevy ubytování! Vždy hledáme nižší ceny, než jsou na rezervačních portálech nebo při přímé rezervaci v hotelu. Zajišťujeme zejména ubytování v Praze. Praha resp. apartmány a hotely v Praze jsou nejvíce navštěvovaným místem v celé ČR.

Široká nabídka ubytování a vhodný výběr – ubytování Praha

V Praze je rovněž nejvíce možností ubytování. Nabízí se celá řada možností, kde se ubytovat – hotely, apartmány, penziony či dokonce botely. V široké nabídce je někdy složité se zorientovat a vhodný výběr ubytování může být těžký. Ačkoli existuje mnoho recenzí, nemusí být vždy zcela přesné a aktuální. A hlavně často vůbec neodpovídají Vašemu účelu cesty a představám. S našimi klienty se snažíme společně vyhledat nejvhodnější typ ubytování. Je dobré věnovat společně trochu času, aby výběr a rezervace ubytování byla podle vhodných kritérií. Samozřejmě je jedná o víc, než je jen kategorie a cena ubytování. Důležitý je celkový přístup k účelu a představám klienta. Detaily, které nám pomohou vybrat správnou lokalitu, vybavení hotelu a služeb v okolí. Správný výběr ubytování poskytne celkové pohodlí, ale hlavně Vám ušetří i čas a peníze.

Rezervace ubytování v okolí Prahy a dalších lokalitách

Samozřejmě máme širokou nabídku i v dalších městech a lokalitách. Na vyžádání velmi rádi pro Vás vyhledáme nejlepší ubytování i v nevšedních lokalitách. Velmi oblíbená jsou hlavně velká města. Zejména se jedná o ubytování Brno, Olomouc, Liberec, České Budějovice, Plzeň a další. Široký výběr máme i pro apartmány a hotely v Brně, Plzni a Olomouci, o které je velký zájem. V nabídce nechybí i další navštěvované lokality zejm. v sezóně. Patří sem turistická města a lokality např. ubytování Šumava, Krkonoše, jižních Čechách či na Moravě.

Nabízíme i ubytování v okolí Prahy zejm. pokud jde o výlety s ubytováním. Ubytování v Praze se tak často vylepší o výlet v okolí Prahy s ubytováním na jednu noc. Zejm. se jedná o ubytování Kutná Hora, Plzeň, České Budějovice, Mělník atd.

Typy a kategorie ubytování

Naše nabídka obsahuje prověřené typy ubytování. Vybudovali jsme širokou síť vhodného ubytování pro všechny kategorie klientů. Spolupracujeme s čistými a jednoduchými hotely, hostely a apartmány vhodnými nenáročné studentské skupiny. Pokud se řídíte především nejnižší cenou ubytování, je tento typ ubytování pro Vás ideální. Běžná turistická klientela např. v Praze vyhledává většinou hotely nedaleko centra Prahy v 3* standardu za nižší či průměrnou cenu. Hotely 3* kategorie jsou poptávány nejvíce a v naší nabídce je jich velký výběr. Samozřejmě pro náročné klienti a korporátní klienty máme rovněž vhodnou nabídku. Náročný klient ocení jen 4* hotely nebo luxusní 5* hotely s výhodnou lokalitou jako je např. historické centrum města.

Vhodný výběr ubytování podle účelu cesty – služební cesta, turistická návštěva nebo sportovní turnaj?

Rádi našim klientům pomůžeme s výběrem vhodného ubytovacího zařízení. Priorit pro výběr může mít klient mnoho. Podstatný je samozřejmě i účel cesty. Zcela jiné požadavky má služební cesta, turistická návštěva a např. účast na sportovním turnaji. Nelze zapomínat na způsob dopravy do Prahy a mobilita během pobytu. Výběr vhodné lokality se s dopravou zcela mění, aby hosté netrávili většinu času zavřeni v autě či MHD.  Rádi pomůžeme najít a rezervovat ubytování dle kategorie zařízení a služeb nebo v požadované lokalitě s odpovídajícím vybavením, dopravním spojením a samozřejmě i cenou. Vhodné ubytování se vyplatí hledat, nechte nás Vám pomoct s výběrem. Výběr máte od nás zcela zdarma a rezervaci Vám zajistíme ještě se slevou oproti standardním cenám!

Program a další služby, které Vám usnadní pobyt

Verner Tour nabízí kromě možnosti rezervace pokojů ve vybraných hotelech či penzionech i doprovodné služby. Každá cesta se neobejde bez doprovodných služeb k ubytování. Je to často průvodce, doprava, výlet, vstupy, prohlídky, exkurze atd. Hosté si vedle ubytování chtějí užít krasy, které Praha nabízí. Rádi Vám poradíme a

Průvodce Prahou

Samozřejmostí je průvodce v Praze. Nejčastěji objednávaná služba vedle ubytování je komentovaná prohlídka Prahy s průvodcem. Role průvodce Prahou je často podceňovaná a mnoho hostů se snaží zde ušetřit. Ze zkušenosti víme, že opak je pravdou. Pobyt Vám průvodce velmi ulehčí a zlevní. Průvodce šetří Váš čas a výrazně zefektivní Váš pobyt. Průvodce poskytuje jednak rychlou orientaci v místě ubytování, vhodné dopravy, služeb a stravy. Komentovaná prohlídka s průvodcem je intenzivní prožitek a pochopení vývoje kultury a příběhu Prahy. Neztrácíte čas hledáním a procházením města v knize a hledáním částí, které Vás opravdu zajímají. Poslech výkladu průvodce zintenzivní zážitek z místa, pomůže Vám vnímat detaily. A hlavně máte možnost se ptát a směřovat výklad směrem, který Vás zajímá.

Pro větší komfort zejména u větších skupin nabízíme službu technický doprovod skupin. Doprovod či průvodce skupinu kontaktuje a vyzvedne přímo na letišti/ nádraží a doprovodí do hotelu. Doprava do místa ubytování je téměř vždy MHD. Technický průvodce či doprovod pomůže klientům s prvotní orientací ve městě. Zároveň je technický doprovod nápomocen a projde s klientem vlastní check-in na recepci. Průvodce zajistí hladký průběh ubytování, předejde případným problémům nebo je na místě vyřeší.

Doprava v Praze a okolí

Ubytování v Praze se snažíme vždy sladit s dopravou, která účelu Vaší cesty odpovídá. Ať už ale přijedete jakkoli, budete se po Praze muset dopravovat. MHD je nejčastější a levná. Tipy na dopravu a spojení poskytneme rádi předem nebo je můžete konzultovat s našim průvodcem. Pokud cestujete v menším počtu, je doprava jednodušší a rádi Vás kompletně připravíme. Zejm. způsob přepravy do vybraného ubytování a pak dopravu spojenou s programem v Praze. Kromě aktuálních uzavírek je třeba dbát hlavně na bezpečnost v dopravě a ochranu osobních věcí. Nikdo si nechce zbytečně komplikovat pobyt.

Samozřejmě poskytujeme i možnost rezervovat si soukromou dopravu – auto, minibuse či autobus. Zejm. se jedná o dopravu spojenou s příjezdem a odjezdem tedy transfer letiště a transfer nádraží. Ale jsou to i výlety v okolí Prahy. Vlastní doprava z místa ubytování ušetří hodně času. Jedná se hlavně o prohlídky hradů, zámků, pomníků či podniků v okolí Prahy.

Doprava po Praze kromě příjezdu a odjezdu tedy do či z hotelu není tak častá. De facto ve většině případů se dá využít MHD. U skupin se někdy řeší doprava Prahou vlastním busem. Zejm. s ohledem na jednoduchost a přesnost přepravy skupin. Jedná se hlavně o dopravu spojenou s programem v Praze. Je to doprava z místa ubytování na místo konání akce a programu v Praze.

Akce v Praze

Akce v Praze nebo program během pobytu je velmi široké téma. Vhodné ubytování – lokalita a služby jsou zásadní předpoklad pro dobrou organizaci programu. Dobrá volba ubytování Vám může velmi usnadnit celý pobyt a program. V ideálním případě je dobré program a ubytování plánovat společně. Usnadní, zefektivní a hlavně zlevní se Vám tak cely pobyt.

Ubytování je jen jedno, program bývá naopak velmi pestrý, na mnoha místech a v jinou dobu. V nabídce máme celou řadu turistických akcí v Praze zejm. komentované prohlídky s průvodcem, vstupy do divadla, vstupy do muzeí, galerií a na kulturní akce. Zároveň nabízíme volnočasové aktivity a aktivní zábavu (paintball, laser game, kart, kanoe/rafty atd.).  Nabízíme i mnoho speciálních akcí zejm. tématické prohlídky s průvodcem (kultura, architektura, historie, pivní a gastronomické prohlídky) či návštěv speciálních míst, expozic a podniků. Velmi rádi připravíme program na míru a podle Vašeho přání.

Rádi organizujeme firemní akce a sportovní akce od menších výletů po velké akce jako kongresy a konference. Tyto akce předpokládají velmi přesný souběh ubytování, programu akce, doprovodných služeb a dopravy. Do stejné kategorie pokud jde o kompletní zajištění a souhry patří sportovní akce a turnaje. Opět jde o klíčovou roli ubytování ve spojení s plynulostí akce, která spojuje desítky či stovky osob.

V menší míře, ale se stejným zaujetím přistupujeme i k přípravě akcí během pobytu i pro naše skupiny. Ať už se jedná o zájmové spolky, turistické skupiny, univerzitní pobyty nebo školní výlety. Opět se jedná o organizaci času mnoha osob, které se přijely bavit, vzdělávat a aktivně odpočívat. Je třeba spojit ideální ubytování a nejvhodnější akce v Praze, podle přání a potřeb klienta.

Rezervace ubytování – slevy

Hotel Krystal Praha - rezervace ubytování v Praze

Ubytování zajišťujeme na základě konkrétní poptávky individuálních klientů či skupin nebo prostřednictvím našeho online rezervačního systému. Zde existuje možnost online rezervace pokojů za last minute ceny a slevy ubytování. Prostřednictvím systému se klient seznámí s hotelovými službami – vybavením hotelu, s cenami

ubytování, s lokalitou, ve které je hotel umístěn a jsou zde zveřejněny fotografie budovy hotelu, pokojů či okolí. Provedení rezervace je rychlé a snadné. Ubytování a rezervace ubytování.

Velmi rádi Vám pomůžeme při výběru ubytování v Praze a celé České republice. Vždy hledáme ideální typ ubytování pro účel Vaší cesty. Spokojenost našich hostů je pro nás nejdůležitější. Klient spokojený s našimi službami se vrací s důvěrou zpět!