Turistické a ubytovací služby pro firmy, skupiny i jednotlivce – Verner Tour

Turistické a ubytovací služby

Turistům a našim hostům nabízíme kompletní servis, turistické a ubytovací služby. Pokud plánujete pobyt v Praze? Čeká Vás či Vaše zaměstnance služební cesta? Chcete překvapit svou drahou polovičku a vybrat ten správný wellness pobyt či romantický víkendový pobyt? Plánujete v práci firemní výlet? Nebo máte skupinu kamarádů a chcete vyrazit za zábavou? Postaráme se o Vás, ať už jste jednotlivec, rodina, firma nebo skupina přátel. Společně najdeme nejvhodnější a nejlevnější řešení pro Vaší akci.

Verner Tour - Turistické a ubytovací služby
Verner Tour – Logo – – program, hotely a ubytování v Praze.

Slevy ubytování a služeb pro klienty – turistické a ubytovací služby

Ubytování vybíráme vždy dle zadání klienta ze široké sítě našich smluvních hotelů. Využíváme naše smluvní ceny, abychom vždy byli schopni nabídnou levnější alternativu a slevu, než při rezervaci přes rezervační portály. Pracujeme dle přání klienta s ohledem na rozpočet a vybíráme nejlepší možnou variantu ubytování a programu.

Ubytování – hotel, hostel, penzion nebo apartmán

Najít vhodné a levné ubytování je základ. Dle Vašich požadavků připravíme aktuálně nejlepší nabídku. Vybíráme z široké škály našich smluvních partnerů. V nabídce máme hotely ve větších městech, ale i v často navštěvovaných lokalitách. Oblíbenou volbou pro snížení nákladů za ubytování je hostel. Zejména u mladších či nenáročných klientů, kde rozhoduje cena. Pokud chcete spíš rodinné či útulnější ubytování, je vhodný penzion. Jestli chcete bydlet sami a jako doma, najdeme Vám vhodný apartmán.

Kategorie ubytování

Všechny typy ubytování se řadí dle kategorie. Nejznámější je řazení podle hvězd. I my používáme toto dělení pro přehlednost. Nicméně není hvězda jako hvězda., Protože hvězdy se dávají podle souhrnu služeb. Např. dva hotely se třemi hvězdami mohou nabízet docela jiné vybavení pokojů i dalších služeb.  Proto je vhodné si přečíst popis a vybírat si správně. Luxusní 5* hotel nemívá díky vysokému standardu žádný problém. Překvapit obecně mohou nižší kategorie ubytování. Velice rádi Vám připravíme nabídku „na míru“ a to zcela zdarma. K tomu Vám zajistíme nižší cenu, než nabízejí rezervační portály!

Služby pro turisty jednotlivce

Základní služba pro turisty je rezervace ubytování. Poskytujeme slevy ubytování a nízké ceny. Ubytovací služby v klidu, levně a spolehlivě. Pracujeme podle přání klienta a účelu cesty.

Ubytování pro skupiny

Velmi rádi se postaráme i o ubytování pro skupiny Víme, že výběr ubytování složitý a musí odpovídat přání celé skupiny. Po dohodě předáme výběr vhodných variant ubytování. Důležitý je individuální přístup ke každé skupině. Máme mnoho let zkušeností s hotely v celé republice a rádi se o ně podělíme při výběru Vašeho ubytování.

Služební cesta – ubytování

Pro firemní klienty jsme schopni zajistit hladký průběh služební cesty vhodným výběrem ubytování. Firemní turistika má svá úskalí. Ubytování pro korporátní hosty se často řídí lokalitou. Důležitý je často standard služeb pro práci z hotelu a vhodné prostory pro obchodní jednání. I zde máme mnoho zkušeností a vhodných hotelů.

Program během pobytu

Ať už je účel Vaší cesty poznávací, odpočinkový, sportovní, kulturní či pracovní, pomůžeme Vám sestavit vhodný program. Vždy je lepší se poradit a my jsme tu pro Vás. Také se postaráme o případné rezervace programu a to často levněji, než dostanete Vy přímo. Agenturní slevy nám dávají možnost Vám dát často nižší cenu a ještě ušetřit Váš čas. O Váš program se rádi postaráme.

Průvodce

Velmi oblíbené jsou průvodcovské služby. Rychlá cesta, jak poznat město je nechat si ukázat nejdůležitější místa a nechat si povědět jejich příběh. Pracujeme pouze s profesionálními průvodci s licencí. Obsah výkladu lze domluvit předem a věnovat se bodům a tématům, která Vás zajímají.

Transfer

Součástí našich služeb je doprava. Zajistíme transfer v rámci města pro skupiny ale i jednotlivce. Zejm. transfer z letiště nebo transfer z nádraží je často poptávaná služba. Transfery a doprava může být i na delší vzdálenosti v rámci republiky či Evropy. Stejně jako u ubytování je více typů dopravy. Zde je základní rozdělení podle počtu přepravovaných osob a dále služeb a pohodlí během přepravy.

Kulturní akce a zábava

Nedílnou součástí pobytu je zábava a kultura daného místa. Člověk prostě nevydrží běhat pouze s průvodcem po městě, naslouchat příběhům a obdivovat památky. Proto máme v nabídce i mnoho dalších aktivit. Patří sem zejména kulturní akce. Např. se jedná o rezervace vstupenek a lístků do divadla, na koncert, do muzea, do galerie, do planetária či observatoř atd.. Dále zajišťujeme komentované prohlídky památek, exkurze do podniků, technických zajímavostí a speciálních pracovišť. Protože pracujeme se školami a sportovci, máme blízko i k zábavě. Rádi organizujeme akce pro odreagování.  Např. paintball, laser game, kart, lanové centrum, lezeckou stěnu s instruktorem atd.  Pokud je už moc kultury či zábavy, rádi nabídneme oddech a klid u dobrého jídla. V nabídce máme mnoho dobrých čí skvělých restaurací, kde rádi uděláme rezervaci. Např. v Praze můžeme oddech u jídla spojit při plavbě na lodi s krásnou prohlídkou památek.