Hotely v Praze

Hotely v Praze

Ubytování a hotely v Praze

Nabízíme široký výběr ubytování v Praze od hotelů po apartmány. Ale jsou to hlavně hotely v Praze, které naši klienti poptávají nejvíce. Již mnoho let vyhledáváme ubytování dle představ našich klientů. Vše se snažíme vybrat přesně podle potřeb hostů. Vybudovali jsme tak širokou síť smluvních a partnerských hotelů. Proto můžeme nabízet mnoho našich smluvních hotelů s výraznou slevou – slevy ubytování. Zároveň jsou tyto hotely prověřeny a spolupráce bývá dlouholetá. Klienti dostanou u nás nižší cenu a slevu, než při rezervaci přímo či přes rezervační portály. K poptávkám přistupujeme individuálně a hledáme vždy ideální výběr přímo pro hosta a nejnižší dostupnou cenu.

Pražský hrad přes řeku Vltavu. Nabídneme Vám hotely v Praze v těsné blízkosti nebo dobrou dostupností.
Krásný výhled na Pražský hrad přes řeku Vltavu.

Hotely v Praze pro jednotlivce a firmy

Zajistíme ubytování pro jednotlivce, ať už jde o služební cestu nebo výlet za sportem či kulturou. Pokud jedete do Prahy za zábavou, velmi rádi Vám vybere hotel v návaznosti na Váš program a způsob dopravy. Oblíbené jsou 3* hotely v centru Prahy nebo poblíž s dobrým spojením do centra. V naší nabídce jsou všechny kategorie hotelů. Od jednoduchého ubytování v 2* hotelu až po luxusní 5* hotely pro náročné klienty. Vybere si každý a my Vám rádi nabídneme pro Vás ty nejzajímavější za výhodnou cenu! Ať už je cílem cesty zábava, sport nebo kultura, najdeme Vám hotel, kde si vše nejlépe užijete a ještě k tomu i ušetříte.

Firmám nabízíme zajištění služební cesty pro zaměstnance. Spolupracujeme s firmami a pomáháme se zajištěním služebních cest. Opět hledáme vhodné ubytování dle cesty, dopravy a programu. Stačí vědět odkud a jak přijedete, abychom zajistili hotel s vhodným spojením a zázemím. Např. pokud přijedete vlastím vozem, aby dopravní dostupnost nekomplikovala Váš příjezd a aby hotel měl garáž k parkování vozu. Ideálně spojit lokalitu hotelu s pracovní náplní, aby hotel měl i dobré spojení na konkrétní místa, pokud budete v Praze cestovat za pracovními schůzkami. V neposlední řadě je dobré vybírat hotel vzhledem k nabízeným službám. Zejm. pokud bude potřeba v hotelu jednat. Aby byla pronajmout salónek pro privátní jednání či využít lounge či bar pro neformální setkání. Nebo pokud bude třeba z hotelu pracovat a mít technické zázemí.

Hotely v Praze pro skupiny

Nabízíme vhodné hotely v Praze pro skupiny. Opět máme velké zkušenosti v ubytování skupin a nabízíme celou řadu našich smluvních hotelů. Díky dlouhodobé spolupráci s vybranými hotely, nabízíme slevy ubytování i stravování. V nabídce máme všechny kategorie ubytování. Jsou jak rodinné hotely, tak korporátní hotely spojené se jménem některého velkého řetězce.

Důležitý pro výběr hotelu je typ skupiny a opět její program. Skupinová turistika je spojena s organizací společného ubytování a programu. Objednávají ji firmy, školy, sportovní kluby, zájmové spolky a cestovní kanceláře. Firemní výlety, kongresy či konference jsou akce, které celé připravíme. Vybereme vhodný hotel, služby a konferenční prostor. Nejlépe větší 4* hotel poblíž centra. Pro školní výlety naopak hledáme čisté a levné hotely. Nižší cena a dobrá lokalita hrají svou roli a my máme řešení. Pro sportovce či spolky máme v nabídce také vhodné hotely, aby splnily všechna přání.

Slevy pro skupiny

Skupinám nabízíme skupinové vždy množstevní slevy na hotel i program. Každá skupina může využít nejen slevu na počet, ale i slevy speciální. Pro firmy lze často využít slevu vzhledem k většímu počtu služeb a tak i obratu. Školní skupiny mohou využít naše nižší studentské ceny ve vícelůžkových pokojích. Pro sportovce zase zajišťujeme často speciální ceny podmínky vzhledem k jedinečnému charakteru jejich akcí.

Pokud chcete bližší info o hotelech a jejich srovnání, máme pro Vás i rezervační systém. Ubytování v Praze na rezervačním systému včetně bližších informací.