Slevy ubytování

Slevy ubytování

Rezervace ubytování za nejnižší ceny. Nabízíme jednotlivcům i firmám slevy ubytování a výběr vhodného ubytování v Praze a celé České republice

Ubytování a rezervace ubytování se slevou je velmi často vyhledávaná služba CK Verner Tour. Jak jednotlivcům tak i firmám nabízíme slevy ubytování. V naší nabídce je řada smluvních hotelů, penzionů, botelů a apartmánů. Nabízíme rezervace ubytování v 1*-5* kategorii. Vždy hledáme nižší než běžně nabízené ceny a rádi dáme slevy ubytování. Nabízíme ubytování v hotelech v Praze, Brně i v dalších velkých městech. Ale na vyžádání často i v jiných turisticky oblíbených lokalitách, např. na Šumavě, v Krkonoších apod.

Typy hotelů

Z naší nabídky hotelů a typů ubytování si vyberou všichni. Jak nenáročné studentské skupiny, kde rozhoduje nízká cena a slevy ubytování. Tak běžní turisté hledající často hotel nedaleko centra Prahy. Pro tyto hosty máme hlavně hotely v 3* standardu.  Ale i pro náročné hosty máme luxusní 5* hotely v historickém centru Prahy či jiných měst. Rádi Vám pomůžeme vybrat vhodné ubytování v požadované lokalitě, vybavením, dopravním spojením a samozřejmě i cenou.

 

Slevy ubytování a nabídka

Vždy hledáme nejlepší nabídku a cenu. V první řadě se snažíme připravit výběr vhodných nabídek podle Vašeho přání. Vždy nám pomůže vědět, jaké jsou Vaše představy. Důležitá je představa o ceně či o slevě. Dále je to hlavně lokalita a dopravní spojení. Ale často rozhodují více hotelové služby. Např. zda má hotel wellness nebo sportovní zázemí. Rozdíl bývá ve výběru, pokud hosté přiletí nebo přijedou vlastním autem. Dobré je znát i účel cesty, zda jde o pracovní cestu či poznávací pobyt atd. Chceme nabízet slevy ubytování, které opravdu splní Vaše očekávání!

Velmi rádi připravíme i konkurenční nabídku a ušetříme Vám peníze. Víme, že nabídek ubytování je mnoho a velmi rádi budeme hledat levnější cestu!

Vltava - pohled na Pražský hrad a Kampu - výběr a slevy ubytování podle lokality.

Doprovod skupin a průvodce. Snažíme se v nabídce spojit levnou nabídku, Vaše očekávání a vhodný hotel.

Mimo rezervace pokoje ve vybraném hotelu i doprovodné služby. Zejména je to průvodce v Praze. Může to být ale i jen technický doprovod skupin. Skupinu doprovod vyzvedne na letišti nebo nádraží a doprovodí ji do hotelu. Doprovod pak pomůže při check-in, aby ubytování proběhlo bez problému. A dále hostům pomůže s orientací v hotelu, ve městě a nabídne s dalším programem.

Rezervační systém se slevami

Ubytování nabízíme tedy rádi dle poptávky klienta či skupiny. Je to dobré spojení klientova očekávání a našich zkušeností.  Samozřejmě ale nabízíme i možnost výběru ubytování v rezervačním systému zejména pro slevy ubytování v Praze. Rezervace ubytování či pokoje je často za last minute ceny. Zde se najdete popis a hotelové služby. Zejm. je to vybavení hotelu, lokalita, kde naleznete hotel, spojení a dále zde jsou fotografie hotelu, pokojů a služeb. Online rezervace je rychlá, ale často si host bez znalosti hotelu nevybere nejvhodnější ubytování. Proto velice rádi nabízíme naše služby a pomůžeme s výběrem!