Doprava v Praze s průvodcem – Doprava Praha

Doprava Praha – doprava a průvodce pro skupiny i individuální klienty. Nabízíme celou řadu dopravy a transfery v cestovním ruchu. Pro jednotlivce a skupinky nabízíme zejména možnost dopravy po Praze a případně do blízkého okolí Prahy. Transfery zajišťují zkušení a profesionální řidiči. Vozový park je široký a lze si vybrat z celé řady vozů – osobní auto, minibus či bus. K dopravě lze vždy objednat i doprovod našeho zkušeného průvodce v Praze.

Doprava Praha – doprava pro skupiny MHD nebo bus

Většina dopravy, kterou připravujeme je spojena s přepravou skupin. Pro skupiny je často doprava zejm. hromadná doprava v Praze složitá. Skupina v MHD se hůře organizuje a je nepřehledná. Transfer z letiště pro větší skupinu se zavazadly je v MHD o to horší. Pokud je skupina s průvodcem či má technický doprovod, je věc snadnější, ale ne ideální. Samozřejmě se rádi postaráme a zajistíme dopravu s průvodcem v MHD, ale od 25 osob doporučujeme rozdělení skupiny či vlastní bus. Skupinu rozdělíme a cestují každá se svým průvodcem samostatně pro větší přehlednost. Druhou možností je skupině zajistit vlastní dopravu tedy vlastní bus. Pro skupiny kolem 30 osob je již vlastní bus zajímavý. Vzhledem k ceně MHD dává vlastní bus v poměru čas, cena a kvalita již smysl.

Levná doprava a slevy transferů

Nabízíme kompletní služby pro skupiny v dopravě a výběr resp. vhodný bus za nejnižší cenu. Máme širokou síť pro výběr dopravy, ze které vybíráme nejlepší cenu. Po volbě místa odkud a kam se skupina přesouvá se společně domluvíme na vhodném času odjezdu. Je vždy nutné brát ohled na standardní dopravní situaci. Klíčová je příprava a důležitost času odjezdu či příjezdu. Vždy se snažíme vše připravit podle přání klienta a přidat naší zkušenost. Doprava, transfery a doprovod – jednoduše, kvalitně a levně. Kvalitní a levná doprava je naším cílem.

Pokud známe budget, připravíme možnosti typů dopravy, příslušenství a kvality autobusu. Pro výběr kvality autobusu, minibusu či mikrobusu je zásadní hlavně vybavení a komfort autobusu. Výběr je vždy dle přání zákazníka. Samozřejmě potřeba komfortu dopravy se snižuje s nižší dobou pro přepravu. Zejm. pro krátké transfery po městě či okolí Prahy nebývá komfortní vybavení zásadní. Zde naopak hraje roli hlavně cena a levná doprava v Praze.

Doprava pro jednotlivce a malé skupinky

I pro jednotlivce nabízíme možnost technického doprovodu či průvodce zejm. při příjezdu a pomoci při ubytování. Velmi často se příjezd spojí s rychlou prohlídkou během přesunu z nádraží či letiště. Výhodou je, že čas při příjezdu je efektivně využit. Zároveň průvodce poskytne základní informace a rychlou orientaci v městě a ušetří Vám tak čas a peníze.     

Transfer letiště Praha a Hlavní nádraží

Jeden z nejoblíbenějších přesunů je transfer letiště Praha nebo Hl. nádraží. Zejm. korporátní klienti nebo turisté, kteří chtějí být rychle ubytováni, využijí transfer osobním vozem či minibusem. Klient nám pouze sdělí své jméno, kontakt, datum, čas a číslo letu. Náš řidič si už bude let kontrolovat a bude jej očekávat v příletové hale. Naši řidiči mluví anglicky, ale informace o vhodném jazyce je vždy výhodou. Důležitá je pro nás spolehlivost, přesnost a bezpečnost za nejlepší cenu.

Doprava – výlety v okolí Prahy

Pro naše jednotlivce, skupinky a skupiny nabízíme dopravu a doprovod k výletům po okolí Prahy.  Opět je v nabídce pro dopravu u výletu osobní vůz, mikrobus, minibus a autobus. Ideální je kombinace průvodce a doprava, která Vám ušetří čas a bohatě se vyplatí. Po potvrzení transferu Vám datum a čas společně s SPZ vozu upřesníme den před výletem. Náš průvodce či řidič Vás budou očekávat a postarají se o bezproblémový průběh výletu bez stresu, čekání. Během cesty Vám průvodce připraví výklad a základní orientaci v místě. Neztrácíte tak žádný čas během cesty. Zároveň budete mnohem lépe připraveni na prohlídku místa a vše si více užijete.

Hrady a zámky – doprava na výlety v okolí Prahy

Šíře výletů je rozmanitá a zároveň budeme rádi Vám připravit výlet podle přání. Nestandardní výlety bývají hlavně tématické prohlídky a je pro ně potřeba delší čas na přípravu dopravy a výkladu. Mezi standardní výlety patří zejm. výlety na kulturní památky a města. V okolí Prahy jsou to hlavně hrady a zámky. Sem patří zejm. výlet na Karlštejn, výlet na Konopiště, výlet na Bezděz, výlet na Křivoklát a mnoho dalších.

Města, kulturní a přírodní památky – výlety v okolí Prahy

Mezi oblíbené výlety patří města, památníky či parky. Sem patří zejm. výlet Kutná Hora, výlet Mělník, výlet Dobříš, výlet Průhonický park, výlet Veltrusy. Zároveň sem patří i historické památníky, které jsou připomínkou a ponaučením z historie. Zejm. sem patří výlet do památníku Terezín a Lidice. Mezi v poslední době oblíbené patří i výlety do přírody. Zejm. výlet do Koněprus a Koněpruské jeskyně jsou zajímavou volbou výletu.

Prohlídka pivovaru, prohlídka výroby a závodu – výlety v okolí Prahy

Hlavně pro studentské skupiny jsou rovněž zajímavé technické výlety. Mezi ty nejoblíbenější patří výlet Škoda Mladá Boleslav – závod a muzeum nebo výlet TPCA Kolín.  Pro všechny milovníky piva jsou krásné výlety do pivovarů. Mezi mnoha jsou to hlavně výlet a prohlídka pivovar Plzeňský Prazdroj, výlet a prohlídka pivovar Popovice, výlet a prohlídka Budějovický Budvar a další. Samostatně lze domluvit prohlídky v minipivovarů v Praze a okolí.

Plavby – lodní doprava Praha

Samostatnou kapitolou je lodní doprava v Praze a okolí. V naší nabídce je celá řada plaveb po Vltavě. Oblíbená je 2-hodinová plavba lodí s večeří nebo obědem. Zejména noční panorama Pražského hradu a výhled na Karlův most z lodě je kouzelný. Plavba lodí má v sobě nejen romantické kouzlo, ale i praktický půvab. Příjemný oběd či večeře v měnící se scenérii Prahy. V naší nabídce lodní dopravy naleznete celou řadu plaveb. Nabízíme kratší, hodinové plavby poznávací, které slouží jako rychlé poznávací plavby v okolí Karlova mostu a Pražského hradu. Dále máme oblíbené 2-hodinové plavby s obědem či večeří. A konečné máme v nabídce lodní dopravy i plavby jednodenní např. plavba z Prahy do Vraného nad Vltavou nebo plavba z Prahy do Mělníka a zpět.

Ať už budete chtít zajistit dopravu a doprovod kamkoli, obraťte se s důvěrou na odborníky – Verner Tour

Letiště Václava Havla Letiště Václava Havla - přílety