Programy

Nabídka programů

Programy v rámci pobytu v Praze. Můžeme nabídnout jak program pro skupiny, tak i individuální program klientům nabídnout celou řadu zajímavých aktivit.

Mezi nejoblíbenější turistické programy patří tématické prohlídky Prahy s průvodcem. Mezi nejčastěji objednávané prohlídky Prahy patří náš poznávací okruh prohlídka Staré město – ca. 3 hodinová prohlídka Starého města a Židovského města zvenku. V rámci okruhu navštívíte Staroměstské náměstí, Karlův most, Královskou cestu, Karolinum či Obecní dům. Oblíbeným je také poznávací okruh zaměřený na život a dílo prohlídka Franz Kafka nebo prohlídka Pražský hrad, při kterém se klienti seznámí s historií Pražského hradu, našeho největšího hradního komplexu v naší zemi a prohlídka Židovské město, které hosty seznámí s historií židovské populace v Praze. V rámci tohoto okruhu navštíví hosté Maiselovu, Španělskou, Pinkasovu a Staronovou synagogu, dále Starý Židovský hřbitov a Obřadní síň.

V Praze jsou oblíbenou alternativou prohlídek památek vyhlídkové projížďky a to zejména plavba lodí po Vltavě. Většinou se jedná o 1-2 hodinové projížďky lodí spojené s výkladem průvodce a občerstvením, nicméně lze plavby uzpůsobit potřebám hostů.

Skupiny rády navštěvují kulturní a společenské akce, na které zajišťujeme vstup, vstupenky a dle potřeby i odborný doprovod – folklórní večery spojené s večeří ve staročeském nebo moravském duchu, dále koncerty populární hudby nebo i koncerty vážné hudby v pražských kostelech – Kultura, koncerty Praha. V nabídce programů máme i návštěvy divadel, kde mezi nejoblíbenější turistická představení patří představení černých divadel resp. Černé divadlo Praha nebo Laterny Magiky resp. Laterna Magika Praha atd.

Výlety – zajímavým bodem programu CA Verner Tour jsou výlety do okolních měst a turistických oblastí od polodenních výletů po několikadenní výlety. Organizujeme turistické výlety a poskytujeme tématické tipy na výlet pro individuální turisty, dospělé i studentské skupiny. Mezi výlety za historií patří autobusový výlet Terezín – s návštěvou Malé pevnosti a Muzea ghetta, tento výlet je možno taktéž spojit s návštěvou Lidic – výlet Lidice. Tradičními výlety jsou výlety do nejkrásnějších měst a oblastí v České republice. Skupiny nejčastěji navštěvují města – výlet Český Krumlovvýlet Kutná Hora nebo hradní a zámecké oblasti jako výlet Lednice-Valtice a výlet Karlštejn. Na všech těchto místech nabízíme možnost přípravy různých prohlídkových tras a doplňkových programů.
Pro technicky a společensky orientované skupiny máme připravené zajímavé exkurze. Mezi oblíbené exkurze do výrobních podniků patří exkurze v automobilce Škodě Mladá Boleslav – exkurze Škoda Mladá Boleslav, kde skupiny navštíví kromě tamního muzea i výrobní závod. Zajímavé jsou rovněž exkurze ve sklárnách nebo exkurze v pivovarech – exkurze pivovar. Můžeme nabídnout exkurze v malých rodinných pivovarech, ale i ve velkých pivovarech, které jsou často součástí nadnárodních koncernů zejm. exkurze pivovar Staropramen nebo exkurze Plzeňský pivovar, který může být součástí našeho městského výletu – výlet Plzeň.

Výhodná nabídka programů

REZERVACE | Rezervace programů