Průvodcovské služby

CA Verner Tour disponuje stabilním týmem externích spolupracovníků. Jedná se o prověřené, profesionální průvodce s bohatými zkušenostmi, jazykovými a odbornými znalostmi. Kromě průvodcovských služeb zajišťují technický doprovod skupin při transferech, společenských či sportovních akcích a asistenční služby při check in a check out v hotelech, doprovod do restaurací apod.

REZERVACE / POPTÁVKA | Průvodcovské služby, průvodci a tlumočníci.


Nabídka průvodcovských služeb

Odbornost průvodců.

Všichni naši průvodci v Praze jsou absolventi kurzu PIS, držitelé licence Průvodce Prahou a licence Pražského Židovského města. Mimo standardních prohlídek: prohlídka Staré města, prohlídka Pražského hradu a prohlídka Židovského města můžeme skupinám, ale i individuálním klientům nabídnout okruhy Kafkova Praha - prohlídka Franz Kafka, Sametová revoluce nebo specializované prohlídky města zaměřené na architekturu, výtvarné umění nebo hudbu. Kromě Prahy můžeme nabídnout kvalifikované průvodce i ostatními historicky cennými městy v České republice, jako je Český Krumlov, Karlovy Vary, Plzeň, Kutná Hora apod.

Jazykové vybavení.

CA Verner Tour je schopna zajistit průvodcovské služby v češtině, angličtině, němčině, italštině, španělštině, francouzštině, ruštině, srbochorvatštině a dánštině, průvodce pro ostatní jazyky jsme schopni zajistit na základě konkrétní poptávky.

 


Doprovod skupiny

Průvodci doprovází skupiny na výlety, poskytují výklad při projížďkách lodí, zajišťují transfery atd. Skupiny doprovází jako technický doprovod do divadel, při návštěvách koncertů, diskoték atd. Často fungují jako tlumočníci nebo překladatelé při návštěvách muzeí, výrobních závodů, škol, nemocnic či veřejnoprávních institucí.