Ubytování pro skupiny

Skupinová turistiky od CA Verner Tour. CA Verner Tour se od počátku své činnosti zaměřuje především na organizaci skupinového cestovního ruchu, na kompletní servis pro skupiny, zajištění bezproblémového průběhu pobytu v Česku. Máme bohaté zkušenosti se studijními cestami mládežnických skupin, často organizujeme pobyty pro sportovní kluby, zájmové spolky apod.

Levné ubytování pro skupiny

Zajištění ubytování pro skupiny

Skupinám zajišťujeme ubytování odpovídající jejich požadavkům v hotelech, pensionech či botelech. Zajišťujeme hotely pro skupiny a ubytování v Praze či vybraných městech Česka. Nabídnout můžeme všechny kategorie a typy ubytování – levné ubytování v hotelech nižší kategorie či pensionech vhodné především pro studentské skupiny a skupiny hledající výhodnou nabídku. Hotely střední kategorie odpovídající 3* standardu ubytování nabízíme pro skupiny dospělých, pro skupiny sportovních klubů, zájmových spolků, společenských akcí či některé korporátní klientele. Luxusní ubytování tedy hotely 4* – 5* kategorie vyhledávají náročné skupiny – korporátní skupiny a firemní klientela, skupiny náročných klientů od některých studentských, sportovních po skupiny vázané na kongresy a konference, společenské akce či různá setkání. Skupinám pocházejícím především z Německa, Švýcarska, Itálie a Rakouska usnadní příjezd a transfer technický doprovod z nádraží do hotelu nebo transfer z letiště, odborný výklad o historii zajísti náš profesionální turistický průvodce,zajistíme transfery, objednáme stravování a navrhneme zajímavý program pro skupiny.

Program pro skupiny

Mezi nejoblíbenější body programu patří prohlídka Prahy s průvodcem, plavba lodí po Vltavě, návštěvy divadel a .mnoho dalších zajímavostí. Skupiny často navštěvují mimopražské památky, doprava je zajišťována autobusy nebo minibusy, skupiny doprovází náš průvodce.

Studentské skupiny

Především studentské skupiny ocení možnost návštěvy škol, kde můžeme zajistit prohlídky i besedy s českými studenty, návštěvu parlamentu ČR, senátu, oblíbené jsou exkurze do pivovarů nebo výrobních závodů, především exkurze Škoda Mladá Boleslav, skláren apod.