Doprava a transfery

Vyhledávanou doplňkovou službou je zajišťování transferů pro naše klienty. Transfery zajišťujeme ve spolupráci s našimi dlouholetými ověřenými smluvními partnery. Transfery zajišťujeme jak pro individuální klientelu, tak pro skupiny přijíždějící do Prahy vlaky, autobusy nebo letadly.

REZERVACE / POPTÁVKA | Transfery a doprava


Nabídka dopravy

Transfery pro skupiny.

Skupiny můžeme při příjezdu a odjezdu dopravit z /na letiště - transfer letiště, z/ na nádraží. Dále dopravujeme skupiny po Praze do restaurací, na prohlídky, exkurze atd. dle prání klienta. V rámci programu nabízíme i transfery do jiných měst nebo lokalit pro výlety v České republice. Nejvyhledávanějšími cílovými destinacemi jsou Karlštejn, Terezín, Lidice, Karlovy Vary, Plzeň, Český Krumlov, Lednice a Hluboká nad Vltavou<.

Autobusová přeprava.

Skupiny přepravujeme luxusními pohodlnými a bezpečnými autobusy, které jsou klimatizovány. Kapacita těchto autobusů je 49 míst + 1 místo vybavené mikrofonem je určeno pro průvodce. Pro menší skupiny můžeme nabídnout minibusy pro 7,12 nebo 20 osob. Skupiny pro autobusové zájezdy a transfery většinou doprovází náš průvodce.

 


Individuální transfery

Turistům, kteří přicestují do Prahy individuálně - individuální turistika, můžeme zajistit transfery. V nabídce CA Verner Tour je doprava na letiště, doprava na nádraží nebo doprava po Praze či mezi jednotlivými městy naší republiky. Klient bude vyzvednut na letišti, nádraží nebo v hotelu a odvezen na požadované místo řidičem hovořícím anglicky. K dispozici máme moderní, prostorné, klimatizované vozy. Tento typ transferu se hodí pro individuální turisty, skupinky do 3 osob.