Firemní turistika, incentiva a MICE.

Firemní turistika je jednou z nejdůležitějších činností CK Verner Tour již od začátku naší činnosti. MICE (meetings, incentives, konference, events) jsou služby orientující se na bussiness klientelu. Jedná se o komplexní zajištění akcí pro firmy, nejčastěji prezentace, eventy a eventové akce, meeting, motivační cesty a hlavné kongresy a konference v Praze, Brně, ale i v ostatních městech naší země.

REZERVACE / POPTÁVKA | Firemní turistika a incentiva.


Nabídka ze služeb firemní turistiky.

Konferenční služby

Pro účastníky konferenčních akcí zajišťuje naše cestovní kancelář ve vybraných hotelech ubytování v Praze či na jiných místech v České republice, pronájem konferenčních prostor vč. občerstvení, kompletního technického zabezpečení a souvisejících služeb, registrace, služby hostesek, tlumočení a tlumočnický servis, prezentační materiály apod. Samozřejmostí je kompletní organizace akce. Zajistíme vhodný a zajímavý doprovodný turistický program pro účastníky akcí včetně průvodcovských služeb t.z. hlavně kvalifikované průvodce v Praze. Rovněž zajišťujeme kompletní dopravu a servis od příjezdu, během samotné akce až do odjezdů posledního účastníka - transfery z letiště a jiné transfery atd.

Služby pro firmy

Klienty jsou v tomto případě nejčastěji zahraniční firmy, nadnárodní společnosti s působením či sídlem v České republice, profesní asociace, sportovní federace apod. Ubytování je většinou poskytováno ve 4*-5* hotelech - ubytování pro skupiny s odpovídající ubytovací a konferenční kapacitou a s vybavením vyhovujícím konkrétnímu klientovi.

 


Klientský servis

Služby pro klienty. Vždy se snažíme vyjít klientům maximálně vstříc a zajistit hladký průběh akce, přesto, že se jedná o organizačně složité záležitosti určené pro desítky až stovky účastníků. Máme bohaté zkušenosti s koordinací transferů, organizací výletů či teambuildingových akcí a pobytů, které zajišťujeme ve spolupráci s ověřenými partnery.