Služby v cestovním ruchu – Verner Tour

Verner Tour své služby soustředil vždy na incomingovou turistiku. Našimi hosty jsou zejména studentské skupiny, sportovní kluby, zájmové a volnočasové skupiny. Dlouhodobě spolupracujeme s partnery z Německa, Belgie, Itálie, Francie, Polska, Maďarska a USA . Skupinám zajišťujeme kompletní servis. Staráme se o hladký průběh pobytu v České republice. Ubytování pro skupiny vybíráme zejména ve smluvních hotelech. Skupinám tak nabízíme výrazné slevy ubytování i programu. Připravíme kompletní program, skvělé průvodce a dopravu.

V nabídce máme hotely a apartmány všech cenových kategorií. Ubytování vybíráme vždy na základě požadavků klienta na cenu, lokalitu, vybavení apod. Nejčastěji poptávanými destinacemi jsou Praha, Brno, Krkonoše a Šumava. Kromě ubytování zajišťujeme skupinám transfery. Skupiny žádají nejvíce dopravu z letiště či nádraží do hotelu. Zajistíme samozřejmě i ostatní transfery dle programu skupiny. Klientům pomáháme na základě domluvy sestavit program. Nejčastěji jsou to prohlídky města s průvodcem. Dále výlety do turisticky zajímavých lokalit. Nebo návštěvy divadel, projížďky lodí či exkurze v automobilkách, pivovarech apod.

Verner Tour – služby

Verner Tour poskytuje již přes 20 let služby v cestovním ruchu od rezervací ubytování prostřednictvím slevového a lastminute rezervačního systému, přes zajišťování výletů, transferů, programů, lístků po skupinové či firemní programy až po organizaci kongresů včetně všech služeb.

Samozřejmou součástí naší práce ve skupinové turistice je zajištění průvodcovských služeb . Všichni naši průvodci disponují výbornými jazykovými schopnostmi. Všichni jsou absolventy profesních kurzu PIS a nebo držiteli speciálních licencí (např. Židovské muzeum Praha). Naši průvodci mohou zajistit kompletní servis v angličtině, němčině, italštině, francouzštině, ruštině, španělštině, dánštině a srbochorvatštině. Skupinová turistika je důležitou součástí naší práce již od vzniku naší firmu. Za 20 let s nám podařilo zorganizovat řadu skupinových pobytů v Praze a v okolí, to že se k nám skupiny vrací je nejlepším oceněním naší práce. Mezi další důležité činnosti naší CK patří incentiva, firemní cestovní ruch.