Zimní Praha – památky pod sněhem

Zimní Praha – památky pod sněhem

Sněhová nadílka připravila pro milovníky Prahy zasněžené památky. Praha a její památky čekají jako i celý cestovní ruch na návrat turistů. Bohužel současná, pandemická situace nenabízí možnost cestovat. Ubytování a hotely jsou pro turisty zavřené. Alespoň zprostředkovaně nabízíme několik krásných fotek zimní Prahy.

Památky v náruči sněhu čekají na návrat turistů a milovníků Prahy

Zimní Praha – památky uložené ke spánku pod sněhovou pokrývkou. Symbolicky nám Praha zamrzla v tomto těžkém období. Avšak jedna z nedělí přinesla překrásné počasí. Vysvitlo slunce a prozářilo sníh ležící ve městě. Obloha je bez mráčku a Praha zatím bez turistů. Snad nám tedy začne zářit i na lepší časy!

Všichni se již těšíme, až se opět probudí kultura a život ve městě. A Praha opět bude vyprávět ústy průvodců svůj příběh. Již je tomu rok, co jsme naposledy oslavovali krásy Prahy společně s našimi hosty. Praha na čas osiřela a přišla o své poutníky. Ale již teď se neúnavně připravuje na jejich návrat. Tento izolovaný čas nám připomíná hodnotu kultury, zábavy a poznávání. Je ponaučením, vážit si zdraví, možnosti být volný a mít mimo jiné možnost volně cestovat.

Až tomu situace dovolí, budeme rádi, pokud budete chtít poznávat kulturu či zábavu v Praze s námi! Ať se všichni ve zdraví shledáme v Praze!

Staroměstská radnice chlouba, která shlíží na Staroměstské náměstí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × 3 =