Verner Tour – váš spolehlivý partner v Praze od roku 1994

Verner Tour – váš spolehlivý partner v Praze od roku 1994

Přes 25 let jsme v cestovním ruchu a pro hosty, kteří cestují do Prahy

Verner Tour byla založena v roce 1994 jako malá rodinná firma. Po pádu železné opony a otevření hranic se svět otevřel novým možnostem. Lidé zvědavě toužili objevit dříve tajné krásy světa. Praha byla vždy jedním z kulturních skvostů Evropy a mnoho lidí toužilo přijít se podívat na Prahu na vlastní oči. Poznejte místní lidi a kulturu, která byla tak blízká, ale tak dlouho nepřístupná.

Jazyky byly znalosti, které si rodina vážila, a také jsme zvědavě chtěli poznat západní kulturu. Proto jsme nabídli naše služby německé cestovní kanceláři a ochotu učit se znalosti v cestovním ruchu. Po 3 letech, kdy jsme se naučili pracovat s turisty, jsme byli požádáni, abychom vytvořili společnost pro turistiku v Praze a převzali místní agendu. Jako rodinný podnik jsme tuto výzvu přijali s odhodláním pokračovat ve zlepšování. Do roku 2012 se naše turistické aktivity dále rozšiřovaly a společnost se transformovala na společnost s ručením omezeným. Je to již více než 25 let a stále poskytujeme ubytování v Praze a programové služby pro tohoto a mnoho dalších partnerů.


Pouze obloha je limit.

Hlavní činnosti v oblasti cestovního ruchu

Od samého začátku připravujeme kompletní příchozí služby pro partnerské cestovní kanceláře, zejména se zaměřením na ubytování pro skupiny a skupinovou turistiku. Spolehlivé a kvalitní příchozí služby předpokládají osvědčenou síť ubytování, blízkých spolupracovníků a spolupracovníků, kteří dokonale vědí, jak se o naše hosty postarat. Organizace a rezervace ubytování pro naše hosty.

Postupem času jsme přijímali nové výzvy a starali se o stále rozmanitější složení našich hostů. Od standardních skupinových balíčků jsme přešli k osobnějšímu přístupu ke klientům a jejich individuálním potřebám. Nyní připravujeme program, slevy ubytování a akce v Praze na míru pro jednotlivé klienty, partnery nebo společnosti.

Za 25 let jsme přivítali tisíce hostů v Praze a po celé České republice a postarali se o jejich pohodlí.

V oblasti skupinové turistiky jsme již měli tu čest starat se o několik tisíc skupin. Jsme velmi rádi, že můžeme spolupracovat se vzdělávacími institucemi a cestovními kancelářemi zaměřenými na oblast vzdělávání. Mohli jsme proto hostit mnoho školních výletů do Prahy z Evropy a skupin z univerzit po celých Spojených státech a Kanadě. Skupinová turistika zahrnuje také velmi populární spolkové a zájmové skupiny. Tyto cesty mají vždy své téma a zaměření, které pro své klienty vždy rádi připravíme.

Někteří z našich partnerů se také věnují jednomu z nejnáročnějších klientů, kteří hledají pohodlí, luxus a osobní přístup. Pro tento špičkový segment – individuální turistika, připravujeme program a ubytování přímo na míru podle priorit klienta. Zorganizujeme výlet na míru přesně podle přání klienta a připravíme nejlepšího průvodce Prahou jen pro klienta.

Verner Tour připravil pro naše firemní klienty mnoho menších akcí, od programů po schůzky. Byli jsme velmi rádi, že jsme měli příležitost uspořádat nebo spoluorganizovat velké akce pro stovky lidí a účastníků z celého světa. Od soukromých setkání po akce v největších konferenčních sálech v Praze. Věnujeme se však všem událostem se stejnou vášní, bez ohledu na velikost a složitost. Každá událost a klient je jiný a vyžaduje individuální přístup. Zejména pro firemní akce je kromě společného programu a ubytování nutné připravit mnoho jednotlivých vedlejších aktivit. Naším cílem je vždy spokojený host.

V posledních 10 letech jsme se začali intenzivně zaměřovat na organizaci sportovních akcí. Nejprve jsme pomáhali přátelům a menším sportovním organizacím. V současné době jsme partnerem několika sportovních federací a pomohli jsme uspořádat mnoho šampionátů na evropské nebo světové úrovni a dokonce i olympijskou kvalifikační akci. Toto pole nám přineslo mnoho výzev a tvrdé práce, ale ještě více radosti a zkušeností.


Jsme velmi rádi, že vám můžeme nabídnout naše služby a doufáme v úspěšnou a dlouhodobou spolupráci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty + nineteen =