Staropramen návštěvnické centrum

Staropramen návštěvnické centrum

Staropramen návštěvnické centrum

a další pražské pivovary

Pivovary Praha

Češi milují pivo, a jsou tím také samozřejmě celosvětově známí. Při vaší návštěvě do Prahy, byste neměli zmeškat návštěvu alespoň jednoho pivovaru. Nachystali jsme si pro vás seznam našich produktů, týkající se piva. Jeden z nich je právě Staropramen návštěvnické centrum.

Pivovar Staropramen 

V tomto historickém komplexu Návštěvnické Centrum Staropramen na pražském Smíchově rádi provedeme zájemce o historii pivovaru a nabídneme i ochutnávku piva.

Historií hosty provede sám Josef Paspa, jakožto jedna z nejdůležitějších postav historie Staropramenu. Paspa sice nebyl zakladatel, ale zasloužil se o modernizaci pivovaru Staropramen. Zavedl inovační technologické postupy a v hlavách lidí zakotvil hlášku „Staropramen se skládá z vody, trubek a bláznů!“ Pivovar byl založen roku 1869 s českou hrdostí, který zaměstnával Čechy a preferoval české partnery.

Jestliže vás zajímá, jak se pivovar popral s komunistickou érou, vstupem na celosvětový trh, a jak je na tom vlastně dnes, nemůžeme vám doporučit nic jiného, než si koupit vstupenku do Návštěvnického centra Staropramen!

Nabídka – Návštěvnické centrum Staropramen

  • 1 vzorek k ochutnání
  • 4 vzorky k ochutnání
  • 6 vzorků k ochutnání

Každý vstup zahrnuje audiovizuální prohlídku zahrnující fakta o historii, technologii a výrobě.

Loď Pivovar Praha – Pivo v Praze

Pivovar je loď, jež se plaví po řece Vltava. Hosté tu ochutnávají různé druhy piva a přitom se mohou najíst v lodní restauraci. Servírována je tu staročeská kuchyň a v ceně ochutnávky piva máte dle vašeho výběru započítané i jídlo. Kromě ochutnávky a jídla vám můžeme nabídnou i prohlídku lodní pivnice.

Piva, která tu můžete ochutnat pochází z různých zemích, včetně české. Nabízí se tu anglické, irské, německé nebo americké pivo. Více o nabídce Loď Pivovar se dozvíte po otevření odkazu.

Pivní lázně – Original Beer Spa

Relaxujte sami, s partnerem nebo s přáteli v pivních lázních. K dispozici vám bude lázeňská místnost s dubovými káděmi, jež jsou napuštěné pivem. Protože se jedná o lázeňskou proceduru, dbá se i na správný účinek kvasnic na vaše tělo. Po pivní lázni budete relaxovat na posteli vystlanou pšeničnou slámou, aby se pivní tekutina mohla vstřebat do vaší pokožky.

Po celou dobu v lázni můžete neomezeně pít pivo Krušovice a jíst čerstvě upečený domácí pivní chléb. Co více vás ještě čeká během procedury a jaké účinky budou mít kvasnice na vaše tělo se dozvíte v odkaze Pivní Lázně.

Muzeum piva v Praze 

V Muzeu piva se dozvíte např. o pivní historii, o konzumaci piva nebo o různých českých pivovarech. Kromě toho, že budete odcházet nabití vědomostmi, mírně pod vlivem díky ochutnávce, která patří k výkladu o pivu, tak si s sebou můžete odnést i lahvové pivo, které si sami zalahvujete. Pivní ochutnávka zahrnuje čtyři druhy piva. Více se dozvíte v samotném článku o Muzeu piva v Praze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

15 + 15 =