Skupinové hry Praha

Skupinové hry Praha

Skupinové hry Praha

Black Light Mini Golf a LaserFun Praha

Minigolf nebo laser game jsou rozhodně dvě skvělé aktivity, které si s přáteli nebo i s rodinou prostě užijete. Pojďme se na skupinové hry typu Black Light Mini Golf nebo LaserFun Praha podívat zblízka v tomto článku.

Black Light Mini Golf: Skupinové hry Praha (Prague Golf and Games)

Prostory jsou ponořené ve tmě a dráhy označené neonovým osvětlením. Dostanete golfovou holi a musíte projít všemi stanovišti s jamkami. Stanovišť je celkem 18 a bez časového omezení je můžete všechny projít. Některé jsou kreativně zpracované a poznávat můžete pražské památky nebo ikonické symboly Prahy.

Kromě golfu si můžete zahrát i billiard, ping pong. A co by to bylo za hernu bez arkádových her? Ty tu samozřejmě také nechybí, spolu s deskovkami. Čas v Prague Golf and Games není nijak omezený. Hrát skupinové hry můžete dlouho, jak jen se vám zlíbí.

Na baru nabízí Prague Golf and Games nápojovou nabídku nebo drobné pochutiny.

Adresa: Opatovická 18, Praha 1

Otevírací doba:

  • Ne – Čt: 13:00 až 22:00 h
  • Pá – So: 13:00 – 23:00 h

Skupinové hry Praha

(Zdroj fotografie: praguegolfandgames.com)

LasefFun: Skupinové hry Praha

LaserFun aneb laser aréna nabízející neomezenou možnost zábavy. Vybrat si můžete ze dvou arén: tajemný labirint nebo historické zákoutí aztéckých ruin. Hráči si budou moci vybrat obtížnost hry, na výběr je celkem 11 her a každá z nich apeluje jiná pravidla. Obtížnost hry je doporučena volit na základě vaší dovednosti.

Adresa: Ocelářská 17, Praha 9

Otevírací doba: 

  • Po – Pá: 13:00 – 22:00h
  • So – Ne: 10:00 – 22:00h

SKUPINOVÉ HRY PRAHA

(Zdroj fotografie:lazerfunpraha.cz)

V případě zájmu o rezervaci nás kontaktujte, rádi ji za vás vyřídíme. Jiná skupinová hra, která by vás mohla bavit, je např. Úniková hra Praha. Jiná skupinová zábava, která už nevyžaduje žádnou fyzickou aktivitu je třeba Návštěvnické centrum Staropramen

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eighteen − fifteen =