Únikové hry Praha

Únikové hry Praha

Únikové hry Praha

The Chamber nebo Chess Key Room 

Jestliže se rádi řešíte záhady, dokážete se trochu vcítit do role detektiva a máte týmového ducha, únikové hry Praha jsou pro vás to pravé! Máme pro vás výběr ze dvou únikovek: The Chamber / Chess Key Room. Každá z nich má něco do sebe a v každé hře na sebe berete roli někoho jiného. Všechny ale mají stejný cíl: vyřešit záhadu a uniknout, než vám vyprší čas!

The Chamber: Únikové hry Praha

The Chamber dokáže hráče stáhnout do děje díky skvěle vytvořenému autentickému prostředí. Ubírá se směrem filmového zpracování, kdy používá kulisy i audio vizuální efekty.

Celkem nabízí 6 únikových her:

 • Opus Magnum: Mysteriózní hra, kde si nemůžete dovolit dělat chybná rozhodnutí. Opus Magnum je vhodný pro rodiny s dětmi.
 • Wonderland: Místnost plná barev, zvuků, světel a legrace. Vhodná jak pro mladší, ale i dospělé a zkušené hráče. Obtížnost je zde možné si navolit.
 • Zodiac Patres: Dobrodružná hra plná nečekaných překvapeních a hádanek ve středověku. Zodiac si užijí všechny věkové kategorie.
 • Dům duchů: Jestliže se bojíte tmy, nemáte rádi horory a leknutí vám způsobuje infarkt, tato hra není pro vás. Tým The Chamber vám zapůjčí detektor paranormálních jevů i svítidla.
 • Dům duchů: Poltergeist: Zažijte horor na vlastní kůži. Poltergeist patří mezi TOP10 nejlepších únikových her na světě.

Otevírací doba The Chamber: Po – Pá: 10:00-16:00h.

Adresy:

Zodiac Patres, Dům duchů, Dům duchů 2: Poltergeist – Petrské náměstí 1186/1

Opus Magnum, Wonderland: Staropramenná 530/12

Únikové hry PrahaThe ChamberThe Chabmer

(Zdroj fotografií: thechamber.cz)

Chess Key Room: Únikové hry Praha

Chess Key Room nabízí řadu zábavných, ale i tajemných a záhadných her. Některé jsou vhodné pro děti, jiné pro partu kamarádů, nebo dokonce i pro páry. Do každé hry vstupujete s příběhem, který musíte dokončit.

 • Únikové hry pro děti: Jungle a Zlobr: Napínavé pohádkové hry, kdy musíte rozlousknout řadu hádanek a různé nástrahy. Jungle je inpirací filmu Jumangi. Další hrou, která bude bavit děti, ale i dospělé je Gulliverova cesta nebo Kryštof Kolumbus. Tyto hry vás vezmou kolem světa, kdy se ocitnete na palubě lodi uprostřed moře.
 • Upíří hrobka: Karlínská krypta, která střeží hrůzostrašné tajemství. Prohledejte upíří hrobku, nejděte potřebné indicie a utečte, než se upír probudí!
 • Doupě neřesti: Nahlédněte do doupěte, kde si zamilovaný pár užíval své dlouhé chvíle. Možná vám do cesty vstoupí upíři. Jak rychle se z doupěte dokážete dostat?
 • Maphia: Pracujte pro mafiánského bosse Don Katto a přijděte na kloub záhadě, co se stalo jeho příteli, se kterým se měl údajně setkat. Jeho přítel Tom ale na schůzku nikdy nedorazil.
 • Agent 007: Zneškodněte bombu, která je pravděpodobně nastražena ve vlaku, který má dopravit člena královské rodiny.
 • Buddhova stopa: Mystická starodávná Asie. Musíte odhalit tajemství dříve, než jej odhalí indičtí asketové.
 • Al Capone: Jste součástí mafiánského gangu. Zachraňte svého bosse Ala, který byl zatčen policií a dostaňte jej na svobodu. Musíte nalézt důkazy!

Otevírací doba Chess Key Room: Po – Pá: 16.30-22:00h, So-Ne: 9:00-22:00h

Adresy: naleznete v odkaze Kontakty | Unikovehryvpraze.cz

Chess Key RoomÚnikové hry PrahaÚnikové hry Praha

(Zdroj fotografií: unikovehryvpraze.cz)

Pro dospělé, které si chtějí se chtějí pobavit s trochou alkoholu máme k dispozici vstup do Muzea Piva! Pivních aktivit nabízíme, spoustu, proto doporučujeme navštívit kategorii Pro Pivaře a vybrat si, co se vám zalíbí nejvíce!

One thought on “Únikové hry Praha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × 1 =