Koncerty klasické hudby Praha

Koncerty klasické hudby Praha

Koncerty klasické hudby Praha

Koncerty a pražské Klementinum 

Přijďte si poslechnout klasickou hudbu v podání profesionálních hudebníků na těch nejkouzelnějších místech s dokonalou akustikou. Nabídnout vám můžeme dvě místa, kam můžete zajít na koncerty klasické hudby v Praze. Každé hudební představení nabízí odlišný výběr hudby, tudíž si dle své libosti zvolte takový, který se vám nejvíce zamlouvá. Pokud si zvolíte pražské Klementinum, koncert můžete spojit i s návštěvou barokní knihovny nebo astronomickou věží.

Výběr té nejlepší české a světové vážné hudby v kostele sv. Martina ve zdi

Hrající orchestr svým posluchačům zahraje nejslavnější hudební díla českých i zahraničních skladatelů. Prostor uvnitř kostela není velký, tudíž posluchači čistě hudební představení slyší.

Koncerty se konají každé úterý a sobotu. Cena se odvíjí od místa k sezení (přední a zadní část). Kostel sv. Martina ve zdi naleznete na adrese Martinská 8 na Starém Městě. Více se dozvíte v odkaze Koncerty  Praha.

Koncert v pražském Klementinu, barokní knihovna a astronomická věž : Koncerty klasické hudby Praha

Elegantní prostory pražského Klementina jsou další volbou pro návštěvu koncertu klasické hudby. Účinkující hrají soubor skladeb Vivaldiho: Čtyři roční období. Klementinum samo o sobě stojí za návštěvu – prohlédnout si můžete dvoupodlažní barokní knihovnu zasazenou v historických prostorech nebo astronomickou věž. Knihovna je označována jako nejkrásnější knihovna na světě a je v ní uloženo přibližně 20 tisíc svazků knih. Následně astronomická věž nabízí úchvatný výhled na Prahu až z 68metrů.

Koncerty se konají v nepravidelných intervalech, proto vás v případě vašeho zájmu budeme ohledně termínu kontaktovat. Zajistíme pro vás i zlevněné vstupné do Barokní knihovny i na astronomickou věž. Více informací o koncertě v Klementinu naleznete v tomto odkaze.

Strahovská knihovna - Prague.eu

(Zdroj fotografií: Prague.eu)

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 + 14 =