Turistika pro individuální klientelu.

Náročnější klienti ocení možnost individuálního plánování cesty do Prahy nebo jiných míst v České republice. Klienti si mohou provést rezervaci ubytování přes rezervační systém www.OnlineHotels.cz nebo jim na základě jejich konkrétních požadavků můžeme zajistit ubytován v hotelu či vybraném pensionu.

REZERVACE / POPTÁVKA | Individuální turistika.


Nabídka pro individuální turistiku.

Transfery

Turistům nabízíme při příjezdu do Prahy transfery - individuální transfer osobním autem s řidičem z nádraží nebo letiště - transfer letiště. Hosté mohou být dopraveni na výlety, prohlídky měst atd.

Program

V naší nabídce jsou zajímavé programy a individuální program pro turisty. Velká část klientů má zájem o individuální prohlídky Prahy, nejoblíbenější je okruh prohlídka Staré město, prohlídka Pražský hrad nebo prohlídka Židovské město. Nejčastěji navštěvovanými lokalitami mimo Prahu jsou výlet Karlštejn, výlet Český Krumlov, Terezín či Lidice. Individuální klientele můžeme objednat vstupenky na kulturní a sportovní akce, klienti často navštěvují Laternu Magiku, operní a baletní představení, představení Černého divadla, koncerty vážné hudby apod.

 


Služby průvodců

Řada hostů ocení projížďku lodí po Vltavě s individuálním výkladem průvodce v Praze. Průvodci rádi hostům doporučí příjemné restaurace odpovídající nárokům hostů, dobré obchody nebo kulturní akce konané v době pobytu v Praze. V této oblasti spolupracujeme pouze se zkušenými, ověřenými průvodci, kteří jsou schopni uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších klientů.