Turistická prohlídka Praha Staré Město s průvodcem

Turistická prohlídka Praha Staré Město s průvodcem

Staré Město pražské s profesionálním výkladem

Během prohlídky Staré Města pražského se hlouběji seznámíte se s Prahou. Staré Město je nejčastěji objednávaný program v Praze. Turistická prohlídka je určená pro skupiny , studentské skupiny i individuální turisty. Turistická prohlídka Praha Staré Město s průvodcem nabízí bližší informace o Praze, o její historii i současnosti. Profesionální průvodce Vám během dvouhodinové prohlídky detailně přiblíží Staré Město pražské se všemi významnými památkami.

Pražské památky na Starém Městě

Staroměstské náměstí s výhledem na kostel Matky Boží před Týnem a dům U Kamenného zvonu.

Začátek je obyčejně na Karlově mostě odkud se pokračuje Karlovou ulicí na Staroměstské náměstí. Zde lze navštívit Staroměstskou radnici a vychutnat si pohled na město z věže radniční věže. V rámci návštěvy Staroměstské radnice si mohou hosté prohlédnout gotickou kapli, obecní síň, starou radní síň, nádherné sály a románsko-gotické podzemí. Samozřejmostí je zastávka u orloje. Okruh Staré Město dále pokračuje Královskou cestou přes Ungelt, Celetnou ulicí k Prašné bráně a Obecnímu domu. Prohlídka na základě domluvy s klienty končí většinou na Václavském náměstí, které je obchodním a společenským centrem Pražanů.

Prohlídky s průvodcem v Praze

Prohlídka Staré Město ale nekončí, průvodce vám bude i nadále k dispozici, pokud budete mít ohledně programů v Praze další dotazy. Prohlídka Staré Město je dobře spojitelná s Pražský hrad prohlídka s průvodcem 😉 Také další prohlídky lze přidat. Např. Pražská architektura, „Best of Prague“, Pivní putování Prahou, Kapitoly z dějin a Sametová revoluce, Židovské město a další.

Akce v Praze – kulturní, společenské a sportovní akce

Pohled na oblohu, kde nás upoutá Pražský orloj a v povzdálí Týnský chrám na Staroměstském náměstí.Dále Vám rádi připravíme nabídku na a akce v Praze, které lze v Praze během pobytu podniknout. Zejm. vstupenky na kulturní akce, společenské akce a sportovní akce. Hitem je plavba po Vltavě s obědem či večeří a výkladem. Z lodě je krásný výhled na Pražský hrad, Karlův most a Staré město.  Také zábava v Praze je součást naší nabídky. Pro aktivní připravíme program plný her a dobrodružství. Např. paintball, motokáry, lasergame, lanové centrum či lekce lezení. Rádi se postaráme o Váš příjemný pobyt v Praze.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 + 10 =