Rezervace a organizace ubytování.

Ubytování a organizace ubytování patří mezi nejčastěji vyhledávané služby naší CK. Klientům můžeme nabídnout ubytování v celé řadě smluvních hotelů, pensionů, botelů a apartmánů v 1*-5* kategorii za nižší než běžně nabízené ceny. Zajišťujeme ubytování v hotelech v Praze, Brně i v dalších krajských městech, ale na vyžádání často i v jiných turisticky oblíbených lokalitách, např. na Šumavě, v Krkonoších apod.

REZERVACE / POPTÁVKA | Ubytování, rezervace a organizace ubytování.


Nabídka rezervace ubytování.

Typy hotelů.

Z naší nabídky hotelů a typů ubytování si vyberou jak nenáročné studentské skupiny řídící se především cenou ubytování, běžná turistická klientela vyhledávající většinou hotely nedaleko centra Prahy v 3* standardu, ale i nároční klienti, kteří ocení jen luxusní 5* hotely v historickém středu města. Rádi našim klientům pomůžeme s výběrem vhodného ubytovacího zařízení v požadované lokalitě s odpovídajícím vybavením, dopravním spojením a samozřejmě i cenou.

Technický doprovod skupin.

CK Verner Tour nabízí kromě možnosti rezervace pokojů ve vybraných hotelech či pensionech i doprovodné služby, kromě průvodců v praze např. technický doprovod skupin, kdy je skupina vyzvednuta na letišti/ nádraží a doprovozena do hotelu, technický průvodce pomůže klientům s prvotní orientací ve městě a je nápomocen při vlastním check inu v hotelu.

 


Rezervační systém.

Ubytování zajišťujeme na základě konkrétní poptávky individuálních klientů či skupin nebo prostřednictvím našeho online rezervačního systému www.OnlineHotels.cz. Zde existuje možnost online rezervace pokojů za last minute ceny a slevy ubytování. Prostřednictvím systému se klient seznámí s hotelovými službami - vybavením hotelu, s cenami ubytování, s lokalitou, ve které je hotel umístěn a jsou zde uveřejněny fotografie budovy hotelu, pokojů či okolí. Provedení rezervace je rychlé a snadné.