Levné zájezdy pro seniory

Zájezdy pro seniory zájezdy + 55 patří v nabídce CA Verner Tour mezi stále vyhledávanější služby. Zájezdy jsou určeny přednostně osobám starším 55 let. Jedná se o zájezdy v rámci celoevropského finančně dotovaného programu „ European Senior Tourismus“. Jedná se finančně výhodné zájezdy probíhající většinou mimo sezónu.

REZERVACE / POPTÁVKA | Zájezdy pro seniory +55

Nabídka zájezdů pro seniory

Letecké i autokarové zájezdy.

Zájezdy jsou většinou letecké, ubytování je zajištěno v 3* nebo 4* hotelech, v ceně zájezdu je vždy transfer autobusem z a na letiště a služby česky či slovensky mluvícího delegáta na místě. Některé hotely nabízí ubytování se snídaní, některé polopenzi, další plnou penzi. V nabídce je i několika autokarových zájezdů zajišťovaných pohodlnými autobusy se stewardy.

Věkové omezení a kdo může s námi cestovat

Projekt +55 resp. zájezdy pro seniory je určen nejen seniorům, ale i jejich příbuzným nebo přátelům. S každou osobou starší 55 let může cestovat jedna osoba mladší, může se jednat o manžela/manželku, syna/ dceru, vnuka/ vnučku ale i o nepříbuznou osobu. Jedinou podmínkou kromě věku je trvalé bydliště v jakékoliv zemi EU.

Destinace – kam na zájezd a rekreaci

Destinace navštěvované v rámci toho programu jsou Portugalsko, konkrétně ostrov Madeira; Francie – ostrov Korsika; Španělsko – Andalusie, Mallorca dále Itálie, Kypr, Malta a Turecko. Všechny tyto destinace nabízejí svým návštěvníkům možnost návštěvy zajímavých míst v rámci fakultativních výletů, krásné přírodní památky, historické zajímavosti a čisté moře. Vzhledem k tomu, že je většina zájezdů konaná v mimo sezónu období, jsou vhodné i pro starší občany s možnými zdravotními komplikacemi. Příjemné klima umocní zážitek z těchto zajímavých cest.