Rezervace ubytování a organizace ubytování

Rezervace ubytování a organizace ubytování.

Ubytování – organizace a rezervace ubytování patří mezi nejčastěji vyhledávané služby naší CK. Klientům můžeme nabídnout ubytování v celé řadě smluvních kapacit. Pomůžeme Vám vybrat ideální hotel, pension, botel nebo apartmánů v 1*-5* kategorii. Garantujeme nízké ceny, nižší ceny, než naleznete na rezervačních portálech nebo při přímé rezervaci na hotelu. Zajišťujeme ubytování v hotelech v Praze, Brně i v dalších krajských městech. Ale nejen to na vyžádání vyhledáme pro Vás nejlepší ubytování i v jiných nevšedních lokalitách. Velmi oblíbené jsou lokality např. na Šumavě, v Krkonoších, v jižních Čechách či na Moravě.

Nabídka rezervace ubytování.

Typy hotelů.

Naše nabídka obsahuje prověřené typy ubytování. Vybudovali jsme širokou síť vhodného ubytování pro všechny kategorie klientů. Spolupracujeme s čistými a jednoduchými hotel, hostely a apartmány vhodnými nenáročné studentské skupiny. Pokud se řídíte především nejnižší cenou ubytování, je tento typ ubytování pro Vás ideální. Běžná turistická klientela např. v Praze vyhledává většinou hotely nedaleko centra Prahy v 3* standardu za nižší či průměrnou cenu. Hotely 3* kategorie jsou poptávány nejvíce a v naší nabídce je jich velký výběr. Samozřejmě pro náročné klienti a korporátní klienty máme rovněž vhodnou nabídku. Náročný klient ocení jen 4* hotely nebo luxusní 5* hotely s vhodnou lokalitou jako je např. historické centrum města. Rádi našim klientům pomůžeme s výběrem vhodného ubytovacího. Priorit pro výběr může mít klient mnoho. Rádi pomůžeme najít a rezervovat ubytování dle kategorie zařízení a služeb nebo v požadované lokalitě s odpovídajícím vybavením, dopravním spojením a samozřejmě i cenou.

Technický doprovod skupin.

CK Verner Tour nabízí kromě možnosti rezervace pokojů ve vybraných hotelech či pensionech i doprovodné služby. Samozřejmostí je průvodce v Praze a prohlídka Prahy. Pro větší komfort zejména u skupin nabízíme službu technický doprovod skupin. Skupina kontaktována a vyzvednuta průvodcem přímo na letišti/ nádraží a doprovozena do hotelu. Technický průvodce či doprovod pomůže klientům s prvotní orientací ve městě. Zároveň je technický doprovod nápomocen a projde s klientem vlastní check-in v hotelu. Průvodce zajistí hladký průběh ubytování, předejde případným problémům nebo je na místě vyřeší.

Rezervační systém.

Ubytování zajišťujeme na základě konkrétní poptávky individuálních klientů či skupin nebo prostřednictvím našeho online rezervačního systému. Zde existuje možnost online rezervace pokojů za last minute ceny a slevy ubytování. Prostřednictvím systému se klient seznámí s hotelovými službami – vybavením hotelu, s cenami ubytování, s lokalitou, ve které je hotel umístěn a jsou zde uveřejněny fotografie budovy hotelu, pokojů či okolí. Provedení rezervace je rychlé a snadné.

 

Popis

CA Verner Tour zajišťuje ubytování v různých typech ubytovacích zařízení. Můžeme nabídnout ubytování v levných pensionech, botelech a hotelech, v hotelech střední kategorie, ale i v luxusních 5* hotelech.

Klíčová slova: Zajištění ubytování, hotely, botely, pensiony, rezervační systém, rezervace hotelu